tactical first aid kit
фронтова аптечка
для військових

На цій сторінці наша розробка - персональна аптечка. Її дизайн максимально адаптовано під потреби фронту у наших реаліях. Вона компактна функціональна та оперативна у використанні.

Ми вже багато чого зробили, але нам потрібна ваша допомога, щоб налагодити безперебійне масове виробництво.

Ми співпрацюємо з волонтерами, які наповнюють наші аптечки медикаментами, та виробамм медичного призначення і відправляють на фронт бійцям. Правильна фронтова аптечка може врятувати життя і тому від нас очікують великого постачання.

перелік наших іновацій для фронтової аптечки:
1
Система Molle тепер є на всіх поверхнях, що дозволяє кріпити необхідні предмети на аптечці, не зменшуючи функціональність.
2
Наша аптечка відкривається швидким рухом. Завдяки системі кріплень та кишень з неї нічого не випаде.
3
Всередині аптечки є центральна вкладка у формі кишеньки з двосторонньою панеллю та еластичними кріпленнями. Її зручно розкрити пальцями навіть у темряві або навпомацки, завдяки яскравим ярликам що виступають. Ця кишенька може використовуватися як місце для зберігання інструкцій з мед.допомоги, так і документів або плоских предметів. Крім того, можна сортувати вміст за пріоритетом і не заплутатися що де лежить.
4
Ми застосували модульну систему, зробивши кріплення для турнікетів знімними. Тепер їх можна кріпити не тільки на саму аптечку, а й на тілі, де є система Molle. Покращений клапан дозволяє максимально швидко дістати турнікет зверху або знизу, праворуч або ліворуч, залежно від того, як зручніше бійцю кріпити турнікет. Другий турнікет можна кріпити зовні, або зберігати усередині, якщо потрібно зробити габарити ще менше.
Ми допомагаємо українській армії та військовим медикам
фото
відео
Військова аптечка розроблена у колаборації українського бренду одягу ао2, та школи в'єтнамських бойових мистецтв Чунг Нам Во Дао
Ми Український бренд одягу АО2 і з перших тижнів війни переорієнтували виробництво на виготовлення фронтових аптечок, для нашої армії. Ми поєднали зусилля зі школою бойових мистецтв на чолі з військовим експертомФам Чунг Тханем заради допомоги нашим бійцям, військовим медикам, та мирному населенню.
+
Олійник Альона
Олійник Альона
Фам Чунг Тхань
Фам Чунг Тхань